top of page

Pedikúra

MARTINA FEDOROVÁ
pedikúra
tel.: +420 602 492 162

Přístrojová pedikúra 

Novinka ve Slunečnici

Profesionální přístrojová pedikúra nabízí kromě velmi žádaného estetického ošetření též bezbolestné, kvalitní a pečlivé ošetření nohou - tzv. na sucho, tedy bez namáčení a bez použití ostrých nástrojů za pomocí speciálního podiatrického přístroje s odsáváním. Vše probíhá na bázi broušení. Tato metoda je tedy velmi bezpečná a doporučována i pro osoby s diagnózou diabetu.

Ošetření je bezbolestné, vysoce bezpečné, bez rizika přenosu infekce či mykóz. Proti klasické metodě je zde umožňěno nadstandardní ošetření nehtů, přesné odstranění zrohovatělé kůže bez porušení integrity kůže či nechtěného říznutí.

Při pravidelné údržbě touto metodou dochází k pomalejšímu nárůstu suché kůže.

Cena přístrojové pedikúry je 350,- Kč.

Wellness pedikúra s medovou masáží chodidel - 90 min. - 400,- Kč: Medová masáž Vám navodí dokonalou relaxaci. Med voní, pěstí Vaši pokožku, působí jako lék a odstraňuje z těla toxiny. Způsob masáže je reflexní, tlakem a hlazením bodů na chodidle ovlivňuje páteř, svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla. Reflexní masáž plosky nohy je velice příjemná a zbaví vás pocitu "těžkých nohou". Přispívá k odstranění únavy a stresu.

Wellness pedikúra s produkty z Mrtvého moře - 90 min. - 350,- Kč: Produkty pro tyto služby dodává do Slunečnice firma LAMUR. Jedná se o hlavního distributora nejvyšší kvality produktů z Mrtvého moře. Lamur se specializuje výhradně na Mrtvé moře. Z důvodu dlouhodobé a silné spolupráce s izraelskou stranou Mrtvého moře zaručujeme nejlepší kvalitu a čistotu minerálů. Lamur sůl z Mrtvého moře vyživuje pokožku, uvolňuje bolest těla a svalů, redukuje únavu a stres a pomáhá při kožních a revmatických problémech. Lamur minerálníá bahno z Mrtvého moře uvolňuje a posiluje celý organizmus. Odstraňuje toxiny z kůže a odumřelé buňky, povzbuzuje metabolizmus a krevní oběh. Lamur 100% čirá voda z Mrtvého moře je známá jako zdroj zdraví a krásy. Vyživuje a obohacuje tělo 21 přírodními minerály, dále hydratuje pleť a zanechává ji jemnou, hebkou a vláčnou. Pedikúra Mrtvého moře sestává z peelingu a lázně se solí, samotné pedikúry, zábalu s bahnem a ošetření vodou.

Pedikúra + LED-GEL lak - 90 min. - 320,- Kč: Výhody pevnosti barevného gelu a jednoduchost nanášení štětečkem kombinuje výrobek Gel-Lak. Nabízíme barevné lakování i "francii". Pracujeme s led lampou, která vytvrzuje pouze 30 sekund . Po aplikaci nečekáte, obujete se a můžete jít domů!

bottom of page