top of page

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy jsou naším nejprodávanějším produktem a ročně prodáme dárkové poukazy za několik desítek tisíc korun. Z našich zkušeností již víme, že jsou velmi oblíbené mezi zákazníky, neboť nabídka našich služeb je velmi široká. Dárkový poukaz nazvaný "dle výběru" umožňuje obdarovanému si zvolit nejen službu, kterou bude požadovat, ale služby i navzájem kombinovat. 

Dárkový poukaz má takovou hodnotu, jakou si vy sami zvolíte. Částka pak představuje pro obdarovaného kredit, který čerpá libovolně dlouho. Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců od data vystavení, u poukazu v hodnotě 2000 Kč a vyšší je platnost 1 rok od data vystavení. My však věříme, že nás vyhledáte co nejdříve a že se na nás budete těšit stejně tak, jako my na vás! Dovolujeme si vás upozornit, že dárkový poukaz musí být platný v době využití služby, nikoliv při jejím objednání. 

Dárkové poukazy prodáváme každý všední den od 9 do 17 hodin, vystavujeme je na recepci v hlavní budově na počkání. Dárkové poukazy doručujeme i poštou po zaplacení na náš účet.

Na všechny naše služby je třeba se dopředu objednat u jednotlivých pracovníků. Kontakty na ně naleznete v příslušných sekcích "Naše služby".

bottom of page